Aktualności

2018-11-16

XXI finał konkursu „Przedsiębiorstwo Fair Play” 2018

16 listopada 2018 r. w hali warszawskiego Expo XXI zorganizowano 21 finał konkursu ogólnokrajowego programu „Przedsiębiorstwo Fair Play”, który od 1998 r. wzmacnia wizerunek polskich przedsiębiorstw oraz pomaga zdobyć zaufanie klientów, partnerów biznesowych i społeczności lokalnej. Laureatami konkursu mogą zostać firmy przestrzegające przepisów prawa oraz przyjętych norm społecznych, uczciwie wywiązujące się z podjętych zobowiązań, wykazujące szacunek wobec partnerów biznesowych, stosujące zasady uczciwej konkurencji i przejrzystości informacji, biorące odpowiedzialność za pracowników, środowisko naturalne i społeczność lokalną

W tegorocznej edycji o ten prestiżowy certyfikat ubiegało się niemal 300 firm z całej Polski. Kapituła Programu potwierdziła rzetelność i wiarygodność 280 z nich, przyznając im jednocześnie tytuł i certyfikat „Przedsiębiorstwo Fair Play” 2018. Certyfikaty oraz Nagrody wręczone zostały przedstawicielom przedsiębiorstw w obecności wyjątkowych gości – nie tylko uczestników, partnerów i organizatorów Programu, ale też przedstawicieli władz państwowych, samorządowych oraz mediów. Najwięcej przedsiębiorstw nagrodzonych certyfikatem w tegorocznej edycji programu pochodzi z województw: wielkopolskiego, kujawsko-pomorskiego oraz śląskiego.

Wśród laureatów bieżącej edycji konkursu znalazła się firma TFP Sp. z o.o. z Dziećmierowa – członek wspierający SPP, która została nagrodzona specjalną statuetką „Semper Fidelis – Zawsze Wierny”. Jest to szczególna nagroda, ozdobiona diamentem w barwach programu „Przedsiębiorstwo Fair-Play”, po raz pierwszy wyróżniająca te firmy, którym Kapituła przyznała certyfikat w dwudziestu kolejnych edycjach!  W konkursie, certyfikat otrzymała również firma ICT Poland z Kostrzyna nad Odrą. Gratulujemy wszystkim laureatom i życzymy dalszych sukcesów!

W części programowej Konkursu oraz gali wieczornej uczestniczył przedstawiciel naszego Stowarzyszenia J. Turski (dyr. gen. SPP).


Zobacz pozostałe wpisy